לקוחות ממליצים

ד"ר רן פלד

מהנדס פיתוח לשעבר בחברת אופגל וראש צוות בהנדסת מערכת – ביוסנס, קבוצת R&D​

היכרותי עם "אשל יישומים הנדסיים" רבת שנים, מגוונת ועשירה. שיתוף הפעולה עם "אשל יישומים הנדסיים" נסב בפרויקטים מהתחום הביטחוני כשעבדתי כמהנדס פיתוח בחברת אופגל (תכן מערכות אינפרה אדום), ובתחום הרפואי בעבודתי בחברת ביו סנס וובסטר. העבודה המשותפת הקיפה דיסציפלינות שונות בהן תכן מערכות אופטיות, תכן מכאני, תכנון לרעידות, תכנון תהליכי ייצור והרכבה והכנת תיקי ייצור. כל העבודות נעשו תחת תקנים מקומיים ובין לאומיים. תכן מכאני של מתקני כיול עבור קטטרים רפואיים הנמצאים תחת רגולציה מהמחמירות בתחום. שיתוף הפעולה, היצירתיות, העמידה בלוחות הזמנים, הגמישות הן בהתאמה לדרישות הלקוח והן בהתאמה לשינויים הנדרשים תוך כדי ההתקדמות בשלבי הפרויקט, הם מעמודי התווך המשמעותיים של "אשל יישומים הנדסיים". מקווה להמשך שיתוף פעולה פורה ומפרה.
blue-thumbs-up-md
אלכס פרוחטמן

ראש צוות פיתוח בחברת ארכימדוס מדיקל

במהלך עבודתי כראש צוות פיתוח עבדתי עם "אשל יישומים הנדסיים" בחלק גדול מהמשימות שניהלתי, משימות שכללו תכן, פיתוח הנדסי וייצור במערכות רפואיות. בכל אחת ואחת מהמשימות קיבלתי ביצוע מקצועי, מסודר ובלו"ז הנדרש שהיה לא פעם מאד לחוץ. ברצוני לציין שהעבודה עם צוות "אשל יישומים הנדסיים" תמיד הייתה מלווה בדו שיח אינטליגנטי, מקצועי, רגוע ,ענייני, מקשיב לצרכים שלי כלקוח ומספק פתרון יעיל ומוצלח. לאורך מספר שנים של עבודה משותפת תמיד קיבלתי מהם מענה טוב ובזמן. המלצתי  החמה.
blue-thumbs-up-md

ארקדי נחשונוב

מנכ"ל FTIE - מערכות מכשור ניסויי טיסה

אנו עובדים עם "אשל יישומים הנדסיים בפרויקטים של תכנון והתקנת מכשור ניטור ובקרה בכלי טייס. "אשל יישומים הנדסיים" הינו גוף הנדסי המתכנן ומבין את דרישות הלקוח בצורה מעמיקה ומקצועית וכתוצאה מכך תכן המוצרים וליווי הפרויקט היו מיטביים, זמני התכן ועד המוכנות ליצור היו מינימאליים , מה שהשפיע על העלות ולוחות הזמנים של הפרויקט. כלקוח זהו פרמטר חשוב וקריטי עבורנו. כחלק מהשירות ובגישתם החיובית ללקוח, הם תמיד נכונים לשינויים בתכן ולהתחייב לליווי צמוד של הלקוח עד ליישום והשלמת המוצר.
blue-thumbs-up-md

שלמה ברש

מוביל צוות פיתוח בחברת קמרו-טק

עבדתי במהלך פרויקטי פיתוח עם "אשל יישומים הנדסיים" על תכן ופיתוח של מתקני בדיקה מורכבים לכרטיסים מתקדמים בתחום ה - MICRO WAVE, הכוללים תכן מכני של מנגנונים המאפשרים בדיקת GO/NO GO מהירה של כרטיסים. כל תהליך התכן היה מקצועי ובזמן שהוקצב לכך וכן גם תהליך הייצור והאינטגרציה עד למצב בו המערכת עובדת לשביעות רצונינו. "אשל יישומים הנדסיים" הראו הבנה מקצועית וידע נרחב של הנושא ובכך הביאו את הפרויקט לסיומו המוצלח ובזמן.
blue-thumbs-up-md

עודד המבורגר

מנכ"ל דינוביישן בע"מ

אני עובד עם אשל יישומים הנדסיים מזה מספר שנים בפרויקטי תכן מכאני מגוונים בעיקר בתחום הצבאי. פרויקטים אלה משלבים בדרך כלל תכן זיווד ומנגנונים תוך השתלבות ואינטגרציה במערכות קיימות. העבודה הזו דורשת תגובה מהירה ברמת התכן וייצור מהיר של אבי טיפוס לצורך בחינה והדגמה ללקוחות. בעבודה המשותפת עם אשל יישומים הנדסיים גיליתי מקצועיות, שרות מהיר, אדיבות ולא פחות חשוב החיוך וההבנה לצרכיי כלקוח. אמשיך לעבוד עם אשל יישומים הנדסיים גם בהמשך הדרך.
blue-thumbs-up-md

שמר שלו

לשעבר מנהל פרויקט באופגל, ומנהל ייצור בקואלקום. כיום  מרצה בכיר בפקולטה לאווירונאוטיקה בטכניון.

עבודתי המשותפת עם אשל יישומים הנדסיים כקבלן משנה הייתה לאורך השנים בחברות אופגל, קואלקום ואלביט בהן מילאתי תפקידים שונים. עבודת אשל יישומים הנדסיים מתאפיינת ביסודיות רבה המטפלת בנושאי התכן עד הפרט הקטן ביותר. תהליך קבלת ההחלטות ובחירת הקונספטים לפתרון היה מובנה , שיטתי ומוסדר תוך שקיפות מלאה כלפיי כלקוח. אשל יישומים הנדסיים עמדו ביעדי הפיתוח ובלו"ז בכל הפעמים בהם עבדנו יחד.
blue-thumbs-up-md